Aktualności i wydarzenia

Zawsze na czasie

XXVI Igrzyska Dzieci i Młodzieży z Niepełnosprawnościami
13 czerwca 2022

Za nami XXVI Igrzyska Dzieci i Młodzieży z Niepełnosprawnościami „Zwycięstwo jest w Tobie” organizowane przez Ośrodek Sportu i Rekreacji Targówek oraz Urząd Dzielnicy Targówek pod Honorowym Patronatem Posła RP Marcina Kierwińskiego i Sportowym Patronatem Polskiego Komitetu Paraolimpijskiego.

Igrzyska rozpoczęły się defiladą uczestników, odczytano słowa przysięgi, zapalono znicz i wciągnięto flagę olimpijską na maszt. Uroczystego otwarcia dokonali: Poseł RP Marcin Kierwiński, Wiceprzewodnicząca Rady Dzielnicy Targówek Joanna Mroczek, Burmistrz Dzielnicy Targówek Małgorzata Kwiatkowska, Dyrektor Ośrodka Sportu i Rekreacji Jacek Pużuk. Wśród zaproszonych gości nie zabrakło Radnej Miasta Stołecznego Warszawy Iwony Wujastyk, Zastępcy Burmistrza Dzielnicy Targówek Krzysztofa Miszewskiego oraz Radnych Dzielnicy Targówek: Witolda Harasima, Joanny Kiljańczyk, Katarzyny Górskiej-Manczenko.

Przybyło około 230 zawodników z Warszawy i okolic, którzy walczyli o tytuł mistrza w 12 konkurencjach indywidualnych oraz drużynowo w Turnieju Piłki Nożnej. Pomimo upału uczestnicy dali z siebie wszystko. Byliśmy świadkami wspaniałej sportowej rywalizacji, pokonywania barier i walki o jak najlepsze wyniki. Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowy medal i nagrody. Po sportowych zmaganiach zawodnicy mogli wypocząć na leżakach i skorzystać z dodatkowych atrakcji. Wszyscy mogli posilić się na grillu i ochłodzić lodami.

Serdecznie dziękujemy opiekunom i wolontariuszom, którzy towarzyszyli zawodnikom w trakcie igrzysk.

Nie byłoby to możliwe bez wsparcia udzielonego przez naszych partnerów: Biblioteka Publiczna w Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy, Centrum Kultury i Aktywności w Dzielnicy Targówek, Dom Kultury Świt, Arteneum, Dom Otwarty, Dom Kultury Zacisze, Targówek w spódnicy, Towarzystwo Przyjaciół Warszawy, Wydział Ruchu Drogowego Komendy Stołecznej Policji oraz sponsorom: CH Atrium Targówek, CH Factory, Ikea, Procter and Gamble Polska Sp. z o.o., Adet Maria i Jarosław Wolscy.

Link do relacji fotograficznej: https://www.facebook.com/media/set/?set=a.1878654972305213&type=3

Targówek

-2°
marzec 2023
P W Ś C P S N
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Polub nas

Mogą Cię również zainteresować

Godzina dla ziemi

Godzina dla ziemi

W sobotę 25 marca o godzinie 20:30 w Warszawie odbędzie się ogólnoświatowa akcja Godzina dla Ziemi przeprowadzana przez międzynarodową organizację ekologiczną WWF. W tym dniu osoby prywatne, firmy...

czytaj dalej
Zapisy na „Aktywny Senior”

Zapisy na „Aktywny Senior”

Zapraszamy na zajęcia gimnastyki w wodzie na Pływalni Polonez od 03.04.2023 r. do 23.06.2023 r. Wszystkie zajęcia są odpłatne – 12 zł za 1 zajęcia. Zapisy od 29 marca 2023 r. od godz. 9:00...

czytaj dalej
Translate »
Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status