Aktualności i wydarzenia

Zawsze na czasie

Oficjalne otwarcie stadionu
25 listopada 2022

Dzisiaj odbyło się oficjalnie otwarcie stadionu OSiR Targówek po modernizacji bieżni i wymianie źródeł światła.

Nowoczesne i oszczędne oświetlenie boiska ArenaVision gen 3.5 dostarczyła firma Signify, a bieżnie przy wykorzystaniu profesjonalnych produktów wyremontowała firma TAMEX Obiekty Sportowe S.A..
Podczas uroczystego otwarcia zostało nam oficjalnie przekazane świadectwo Polski Związek Lekkiej Atletyki. Stadion OSiR Targówek to pierwszy obiekt miejski w Warszawie z certyfikatem PZLA, który umożliwia rozgrywanie oficjalnych zawodów oraz zamieszczanie wyników w oficjalnych statystykach związku.

Dziękujemy za pomoc w zdobyciu środków i obecność podczas otwarcia Wicemarszałkowi Województwa Mazowieckiego Wiesławowi Raboszukowi. Swoją obecnością zaszczycili nas również senator RP Marek Borowski, Wiceprezydent m. st. Warszawy Renata Kaznowska, Dyrektor Biura Sportu i Rekreacji m. st. Warszawy Janusz Samel, Zastępcy Burmistrza Dzielnicy Targówek Krzysztof Miszewski i Jędrzej Kunowski, radne Dzielnicy Targówek: Hanna Sobótka, Katarzyna Górska-Manczenko i Justyna Rucyk, Przewodniczący Komisji Obiektów i Urządzeń PZLA Robert Sienkiewicz, prezes firmy TAMEX Obiekty Sportowe S.A. Robert Burzycki oraz prezes Signify Poland Tomasz Książek.

Dziękujemy również uczniom i opiekunom z NSP nr 38 im. Ireny Sendlerowej, którzy wzięli w udział w biegu otwarcia. Dla wszystkich uczestników i gości przygotowaliśmy poczęstunek, a także gorącą czekoladę i herbatę. Uczniowie otrzymali pamiątkowe medale za pierwszy bieg na zmodernizowanej bieżni.

Zmodernizowany stadion z pewnością zachęci mieszkańców do aktywnego spędzania czasu wolnego. Indywidualne korzystanie z bieżni lekkoatletycznej jest bezpłatne w godzinach pracy Ośrodka, a z boiska piłkarskiego jest odpłatne po wcześniejszej rezerwacji.

Zdjęcia z otwarcia

Targówek

styczeń 2023
P W Ś C P S N
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031  

Polub nas

Mogą Cię również zainteresować

Styczniowe grand prix

Styczniowe grand prix

Czas rozpocząć cykl Grand Prix w tenisie stołowym w nowym roku! Zapraszamy wszystkich miłośników ping ponga na najbliższe zawody, które odbędą się w 29 stycznia (niedziela) o godz. 10:00 w hali...

czytaj dalej
Aqua aerobik

Aqua aerobik

Aqua aerobik to zajęcia, dzięki którym poprawisz swoją kondycję i wysmuklisz sylwetkę! A to wszystko na pływalni Polonez OSiR Targówek! Zajęcia odbywają się: w poniedziałki w godz. 19:30, 20:00 i...

czytaj dalej
Translate »
Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status